Start Budownictwo Zbrojenia drogowe

Nasz adres

P.U.H.P. Węglopol Sp. z o.o.
ul. Chodkiewicza 31
44-100 Gliwice
województwo śląskie
tel.: (32) 279-96-14
faks: (32) 243-53-24

Formularz kontaktowy

 

Zbrojenia drogowe
Wraz z dynamicznie rozwijającym się i zmieniającym rynkiem - nasza firma wciąż szuka nowych sposobów rozwoju i nowych dróg dostosowanie się do potrzeb rynkowych.

W związku wzrostem zapotrzebowania na rozbudowę infrastruktury ? budowę autostrad oraz dróg ekspresowych, firma Węglopol podjęła działania w celu wejścia na ten rynek. W tym celu została uruchomiona linia produkująca prefabrykaty zbrojeń do tzw. ścian szczelinowych, elementów wielkogabarytowych długości do 20 m.

W oparciu o własne zaplecze produkcyjne jesteśmy w stanie wykonać różnorodne prefabrykaty zbrojeniowe, w tym produkcja zbrojenia do pali betonowych ze zbrojeń spiralnych i prętów głównych. Spirale posiadają średnicę 500, 600 i 1200 mm - wysokość prefabrykatów od 2 do 18 m.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami sektora zbrojarskiego, z którymi wspólnie prowadzimy kompleksowe inwestycje budowlane.

Naszym atutem jest fakt, że posiadamy własny transport nadgabarytowy, którym możemy przewozić elementy w całości o długości ponad 20 m. Umożliwia to dostarczenie gotowych prefabrykatów na place budowy, co pozwala skrócić czas budowy i wyeliminować trudne prace prowadzone w miejscu budowy, w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
Filtr tytułów     Wyświetl: 
# Tytuł artykułu Autor Odsłony