Start Hutnictwo Termomoduły

Nasz adres

P.U.H.P. Węglopol Sp. z o.o.
ul. Chodkiewicza 31
44-100 Gliwice
województwo śląskie
tel.: (32) 279-96-14
faks: (32) 243-53-24

Formularz kontaktowy

 

Termomoduły

Od 2004 roku w ramach dywersyfikacji zadań pomiędzy podmiotami nasza firma przejęła od PIW Enpol Sp. z o.o. realizację zadań związanych z pracami remontowymi, inwestycyjnymi i modernizacyjnymi, w tym również realizację wyłożeń włóknistych pieców przemysłowych w oparciu o własną bądź przekazaną dokumentację wykonawczą.

Nasi specjaliści z ponad 15-letnim doświadczeniem zajmują się prefabrykacją termomodułów oraz ich montażem. Projekty wykonywane są w kooperacji ze specjalistami PIW Enpol Sp. z o.o. Prefabrykacja realizowana jest w oddziale spółki w Partyni koło Mielca.

Dysponujemy własną grupą montażową w zakresie wyłożeń miękkich i twardych. Realizacja kompleksowych prac modernizacyjnych prowadzona jest w kooperacji ze sprawdzonymi partnerami. Nad koordynacją prac grup remontowych czuwa kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze hutniczym.

Prócz wieloletniego doświadczenia w realizacji wdrożeń gwarancją jakości wykonania i wieloletniej bezkolizyjnej pracy wykonanych wyłożeń jest polityka stosowania materiałów wyłącznie sprawdzonych, światowych producentów materiałów włóknistych. Spółka Enpol od lat współpracowała ze światowymi producentami materiałów włóknistych, w tym m.in. z takimi firmami jak Thermal Ceramics, Promat, Sibral i inni. Stosując sprawdzone materiały gwarantujemy wysokiej jakości wykonania i wdrożenia.

Filtr tytułów     Wyświetl: 
# Tytuł artykułu Autor Odsłony
1 Referencje Administrator 1150